طراحی سایت تهران

طراحی سایت تهران

طراحی سایت تهران بهینه سازی سایت در تهران، توسط تیم حرفه ای راشن در تهران بزرگ
Slider

خدمات گروه طراحی سایت راشن در تهران

ما همواره در تلاش برای سه گام جلوتر هستیم . خدماتی متنوع در طراحی سایت ، بهینه سازی سایت و پشتیبانی آن.
طراحی و برنامه نویسی موبایل از دیگر خدمات گروه طراحی سایت راشن است .

طراحی سایت
طراحی سایت تخصص ماست . سایت شما نیاز به بیننده دارد . بازدید کنندگان سایت شما باید با طراحی سایت شما ارتباط برقرار کنند.
سئو سایت
طراحی سایت گام اول است . وب سایت شما به بیننده نیاز دار.بهینه سازی سایت (SEO )  کمک می کند تا شما به رده های بالا در google برسید.
برنامه نویسی اندروید
طراحی و ساخت اپلیکیشن های شخصی، آموزشی، اطلاع رسانی، تبدیل سایت به اپلیکیشن و ... همه و همه توسط گروه طراحی سایت راشن.
ثبت دامنه و هاست
چنانچه می خواهيد برای موسسه خود طراحی سايت داشته باشید ، اولين قدم ثبت يك نام برای سايت می باشد به اين نام که به صورت انحصاری ثبت می گردد دامنه مي گويند .

تصمیم بگیر ، طراحی سایت خودت رو شروع کن ، گروه طراحی سایت راشن پشت و پناه توست .

برخی از نمونه کارهای گروه طراحی سایت راشن

سایت بازرگانی خیرخواه

سایت بازرگانی خیرخواه

طراحی سایت شرکتی

فولاد پروفیل

فولاد پروفیل

طراحی سایت شرکتی

دکتر هادی حسینی

دکتر هادی حسینی

طراحی سایت پزشکی
شرکت آریا گراپ

شرکت آریا گراپ

سایت مستر شاه توت

سایت مستر شاه توت

طراحی سایت فروشگاهی

شرکت برقگیر توس

شرکت برقگیر توس

سایت شخصی آقای دشتی

سایت شخصی آقای دشتی

طراحی سایت شخصی

سپیده صنعت

سپیده صنعت

کلینیک اکسیر

کلینیک اکسیر

طراحی سایت پزشکی
شرکت شیمی سامد

شرکت شیمی سامد

گروه تئاتر پستو

گروه تئاتر پستو

طراحی سایت هنری
شرکت بازرگانی گنج جاده ابریشم

شرکت بازرگانی گنج جاده ابریشم

طراحی سایت شرکتی

خوشاب

خوشاب

طراحی سایت کارخانه
شرکت رسانیر

شرکت رسانیر

طراحی سایت شرکتی

چسب مشهد ( سامد )

چسب مشهد ( سامد )

طراحی سایت کارخانه
بازرگانی مرادی

بازرگانی مرادی

طراحی سایت شرکتی

کارخانه طاهری

کارخانه طاهری

طراحی سایت تولیدی و کارخانه
گروه معماری رایزن

گروه معماری رایزن

طراحی سایت شرکتی
پردیس تئاتر مستقل مشهد

پردیس تئاتر مستقل مشهد

طراحی سایت هنری
طراحی سایت شرکت لاتوس

طراحی سایت شرکت لاتوس

طراحی سایت شرکتی

روشن سنگ پرسپولیس

روشن سنگ پرسپولیس

طراحی سایت شرکتی

زعفران گلچشمه

زعفران گلچشمه

طراحی سایت کارخانه

بازرگانی امینی

بازرگانی امینی

طراحی سایت شرکتی

انواع طراحی سایت تهران

طراحی سایت پزشکی تهران

طراحی سایت پزشکی تهران توسط گروه طراحی سایت راشن . پزشک های عزیز و مراکز درمانی طراحی سایت پزشکی در تهران توسط راشن . طراحی سایت پزشکی با کیفیت توسط گروه طراحی سایت راشن .

طراحی سایت شرکتی تهران

طراحی سایت شرکتی تهران توسط گروه طراحی سایت راشن . شرکت های تهرانی طراحی سایت خود را به ما بسپارید . طراحی سایت شرکتی مناسب مجموعه شما.

طراحی سایت فروشگاهی تهران

طراحی سایت فروشگاهی تهران توسط گروه طراحی سایت راشن . ما همواره در خدمت شما هستیم . طراحی سایت فروشگاهی تهران آغازی برای فروش در بستر اینترنت . طراحی سایت فروشگاهی در تهران را با راشن تجربه کنید.

آخرین مقالات طراحی سایت تهران

آخرین مقالات به روز در زمینه طراحی سایت ، بهینه سازی سایت و SEO را در این بخش ملاحظه می نمایید

 • طراحی سایت معماری تهران

  طراحی سایت معماری تهران ، دنیای امروز دنیای اطلاعات و ارتباطات است. به همین خاطر خیلی از کارها و فعالیت‌هایی…

 • طراحی سایت تهران

  طراحی سایت تهران ابتدایی ترین مکان بود برای سفارش و تحویل انواع وب سایت و خوشبختانه شرکت طراحی سایت راشن…

 • طراحی سایت آژانس مسافرتی تهران

  طراحی سایت آژانس مسافرتی تهران و باید و نبایدهای آن برای افزایش سود واقعی در این کار و‌ کسب کمی…

 • طراحی سایت شرکتی تهران

  طراحی سایت شرکتی تهران ، این نوع طراحی اغلب به صورت اختصاصی و به سفارش شرکت های مختلف انجام میپذیرد…

 • طراحی سایت در تهران

  طراحی سایت در تهران را جستجو کنید . سایت های فراوانی در نتیجه جستجوی گوگل نمایان خواهند شد . قالب…

اصول طراحی سایت تهران خوب

موفقیت هر طراحی سایت تهران به طور کامل بستگی به نحوه طراحی آن دارد. این که طراحان در طول توسعه آن به شدت دقت داشته اند یا نه؟
  از آنجا که سایت شما چهره کسب و کار شماست، و بیشتر مشتریان بالقوه قبل از اینکه در با شما گفت و گو نمایند، سایت شما را میبینند، طراحی سایت تهران یا شهرستان ها باید با احتیاط انجام شود.
 در حقیقت، طراحی سایت تهران لزوما به این معنی نیست که  ظاهری زیبا و شیک بسازیم، اما مهم است که این سایت چگونه کار می کند. حتی یک وبسایت ساده که به شدت قابل استفاده و ساختار یافته است، به طور شگفت انگیزی می تواند در گوگل عملکرد عالی داشته باشد.

 چگونه یک وب سایت خوب طراحی کنید؟

طراحی سایت تهران خوب نیاز به طیف گسترده ای از متخصصان دارای تخصص در زمینه های مختلف دارد. تلاش های جمعی آنها باید در یک راستا برای موفقیت یک سایت و کسب و کار انجام گیرد و این تیم را از ما بخواهید.
 در این مقاله، ما 8 اصول اساسی طراحی سایت تهران خوب را که باید در هنگام ایجاد یک وب سایت مورد بحث قرار گیرد، در نظر گرفتیم. این اصول طراحی قطعا به طراحان وب کمک می کند تا طرح های هیجان انگیز و با قابلیت ارتقاء ایجاد نمایند.

ساده باشید

طراحی سایت تهران بیش از حد طراحی شده ممکن است کارامد نباشد. قرار دادن عناصر بیشماری نکته و عکس و رنگ در صفحه ممکن است منجر به منحرف کردن بازدیدکنندگان از هدف اصلی وب سایت شما شود.
طراحی تمیز و نو نه تنها باعث جذاب شدن وب سایت می شود، بلکه همچنین به کاربر کمک می کند که از یک صفحه به صورت یکپارچه به صفحات بیشتری حرکت کند. بارگذاری یک وب سایت با داشتن ویژگی های طراحی عالی که برای اهداف خدماتی انجام نمی شود، ممکن است ناامید کننده باشد. طراحی خود را به همان اندازه ساده انجام دهید که بازدیدکنندگان بتوانند از آن آسان استفاده کنند و بتوانند راه خود را پیدا کنند.

ثبات در طراحی سایت

هماهنگی در طراحی سایت تهران بسیار مهم است. توجه خود را به عناصر طراحی در هر یک از صفحات معطوف کنید. فونت ها، اندازه ها، سرفصل ها، زیر عنوان ها و سبک های دکمه باید در وب سایت یکسان باشد.

تایپوگرافی و قابل خواندن بودن

مهم نیست که طراحی سایت تهران و متن شما چقدر خوب است متن همچنان وب سایت را به تعادل می رساند، زیرا اطلاعات مورد نظر کاربران را فراهم می کند.
از آنجا که خزنده موتور جستجو بسیار با این اطلاعات آشنا است، سئو به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از فعالیت های سایت است. همچنین از فونت های رایج و آسان استفاده کنید و سعی نکنید از فونت های خاص و زیباتر استفاده کنید. 

سازگاری موبایل در طراحی سایت

با در نظر داشتن استفاده روزافزون از گوشی های هوشمند، تبلت ها، طراحی سایت تهران برای صفحه های مختلف باید موثر باشد. اگر طراحی وب سایت شما از تمام اندازه صفحه نمایش پشتیبانی نمی کند، احتمال این است که شکست بخورید.

پالت رنگ و تصاویر

ترکیب رنگی مناسب، کاربران را جذب می کند در حالی که یک ترکیب ضعیف می تواند منحرف کننده باشد. این به شما این امکان را می دهد که یک پالت رنگ کامل برای طراحی سایت تهران خود انتخاب کنید که می تواند یک فضای دلپذیر ایجاد کند.
 بنابراین تاثیر خوبی بر بازدیدکنندگان ایجاد می کند. تجربه کاربری را با انتخاب پالت رنگ متجانس افزایش دهید تا یک طراحی متعادل و منظم برای طراحی سایت تهران خود داشته باشید.
 از استفاده رنگ های بیش از حد اجتناب کنید. 3 یا 4 تن برای کل وب سایت ها برای طراحی جذاب و واضح طراحی سایت تهران به همراه رنگ سفید کافی است. راجه به تصویر نیز همینطور است. 

بارگذاری آسان مطالب سایت

هیچ کس وبسایتی که مدت زمان زیادی را برای بارگیری نیاز دارد را دوست ندارد. بنابراین با بهینه سازی طراحی سایت تهران و اصلاح کدهای برنامه هدف به کاهش ززمان لود یا بارگذاری کمک کنید. 

ارتباطات در سایت

هدف نهایی بازدیدکنندگان این است که اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنند و اگر وبسایت شما بتواند موثرترین بازدیدکنندگان را به شما متصل کند، احتمالا زمان بیشتری را در وب سایت صرف خواهند کرد. پس بهتر است از بنرها و تبلیغات زیاد و لینک های مازاد خودداری کنید.

طراحی سایت تهران ، همراه با گروه طراحی سایت راشن

شرکت طراحی سایت راشن شرکتی است که فعالیت خود را از سال 1383 آغاز کرده و در دو شهر تهران و مشهد شعبه دارد. این شرکت با داشتن تیمی حرفه ای و تخصصی از بهترین سئوکاران، گرافیست ها و برنامه نویسان و طراحان قادر به خدمت رسانی به همه متقاضیان در سراسر تهران و ایران می باشد.این شرکت در طول سال های فعالیت خود با انجام پروژه های مختلفی در شهرهای متفاوت توسط تیم متخصص خود توانسته است رزومه بسیار درخشانی کسب کند.

جستجوی بالای طراحی سایت تهران

طراحی سایت تهران عبارتی است که امروزه با توجه به گسترش و همگانی شدن اینترنت بسیار در تهران توسط هم‌وطنان تهرانی مان جستجو می‌شود و بیشتر کسانی که این عبارت را جستجو می‌کنند صاحبان مشاغل و یا مدیران شرکت و سازمان اند که می‌خواهند برای کسب و کار خود سایتی طراحی کنند و به دنبال شرکت معتبری می‌گردند. تیم راشن در تهران آماده خدمت رسانی به هم‌وطنان تهرانی مان است.

آغاز طراحی سایت در تهران

طراحی سایت تهران و کار طراحی سایت ابتدا از کلان شهرها شروع شد. شهر تهران اولین شهری است که کار طراحی سایت و گسترش مشاغل را از این طریق آغاز کرد. و سپس این روند به شهرهای دیگر از جمله مشهد و اصفهان و ... انتقال یافت.
طراحی سایت تهران، تهران بزرگترین شهر ایران و همچنین پایتخت آن است. شهری است که در آن همه رجال سیاسی زندگی می‌کنند و همه سازمان‌ها و ارگان های دولتی مرکزی و اصلی در آن فعالیت می‌کنند به همین خاطر سالانه سران و رجل سیاسی کشورهای مختلفی به این شهر وارد می‌شوند و اقداماتی را انجام می‌دهند. و همچنین از مناظر طبیعی و بناهای تاریخی و فرهنگی و گردشگری آن دیدن می‌کنند.

طراحی سایت تهران در ابتدا فقط ادارات و سازمان‌های دولتی و آموزشی را شامل می‌شد ولی رفته رفته سایر مشاغلی که به گونه ای با مردم در ارتباط بودند از این تکنولوژی استفاده کردند و به آن مجهز شدند. کمی بعد از آن نیز صاحبان مشاغل زیادی در تهران خواهان طراحی سایت برای کار خود شدند و به تدریج این تکنولوژی و مهارت بین مردم رایج شد.
طراحی سایت تهران جستجو میگردد، زیرا همه در دنیای امروز که دنیای اینترنتی و دیجیتالی شده بسیاری از کسب و کارها برای رسیدن به درآمد و اعتبار بیشتر به تبلیغات آنلاین رو آورده اند و تصمیم گرفتند سایت خود را باتوجه به شغلشان راه اندازی کنند که خود سایت نیز به نوعی تبلیغ به شمار می‌آید. از این رو طراحی سایت تهران توسط تیم راشن یکی از کاربردی ترین راه های تبلیغات آنلاین است که طرفداران زیادی هم دارد.

قیمت طراحی سایت تهران

طراحی سایت تهران و قیمت آن بر اساس امکانات طراحی شده در سایت و خواسته کارفرما تغییر می‌کند و نمی‌توان تعرفه ثابتی را برای آن در نظر داشت زیرا متغیر است. برای اینکه در مورد تعرفه های طراحی سایت تهران اطلاعات بدست آورید کافی است با شرکت طراحی سایت راشن در تهران یا مشهد تماس حاصل نمایید.

طراحی سایت تهران و نحوه انجام آن :

 •  در مرحله اول کارشناسان شرکت، نیازها و خواسته های مدنظر مشتری را از او می‌گیرند.
 •  در مرحله دوم براساس نیازها و خواسته های مدنظر مشتری به او مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت تهران می‌دهند.
 •  سپس اگر مشتری بخواهد درخصوص خدمات طراحی سایت تهران  با شرکت طراحی سایت راشن همکاری کند همکاران ما برای انجام سفارش و برآورد کردن قیمت طراحی سایت تهران  با او تماس گرفته و قرارداد را می‌بندند.
 •  بعد از طی کردن مراحل سفارش، انجام پروژه طراحی سایت تهران توسط تیم راشن آغاز می‌شود.
 •  در زمان انجام پروژه طراحی سایت تهران، ارتباط بین تیم راشن و مشتری از طریق پورتال مشتریان راشن ادامه می‌یابد و مشتری در تمام مراحل انجام پروژه با تیم راشن در ارتباط خواهد بود.
 •  پس از آماده شدن طراحی سایت سفارشی تهران توسط تیم راشن و پایان یافتن کار، تیم  ما هر آنچه را که از آموزش برای نحوه کار با وب سایت لازم است به مشتری ارائه می‌دهند.

طراحی سایت تهران و مراحل راه اندازی آن :

 • انتخاب نام مناسب و باتوجه به کسب و کارمان براي سایت
 • ثبت، نام دامنه سایت و خريد هاست
 • طراحي گرافیکی مناسب و باتوجه به کسب و کارمان برای سایت
 • بارگذاری سایت طراحی شده روی هاست و آغاز کار اینترنتی

شرکت طراحی سایت راشن کار طراحی سایت تهران شما را از 0 تا 100 با مناسب ترین هزینه و به طور کامل با تیم متخصصی که دارد انجام می‌دهد و به طور حرفه ای برای شما راه اندازی می‌کند تا شما به اهداف خود در کار و حرفه تان برسید و کسب درآمد کنید.