طراحی سایت ، طراحی وب سایت ازهمیشه لازم تر

    نوشته شده توسط عادل توکلی دوشنبه, 28 خرداد 1397 09:57
    این مورد را ارزیابی کنید
    (9 رای‌ها)

طراحی سایت از همیشه لازم تر است ، چرا ؟ شاید با خود فکر میکنید که خیلی از اپلیکیشن ها جای سایت ها و وب سایت ها را گرفته اند . خیر اپلیکیشین جای خود را دارد ، وب سایت جای خود را دارد . طراحی سایت این روزها از جایگاه بهتری بر خوردار است . خیلی از مشتریان و یا کاربران محتوا و یا محصول مورد نظر خود را در گوگل جستجو می کنند . پس استفاده از این مورد یعنی جستجو در google روشن می کند که طراحی سایت نه تنها کمرنگ نشده بلکه به یک حوزه کاملا تخصصی برای ارائه بهتر وب سایت و خدمات شرکت مذکور بدل شده است .

طراحی سایت کارخانه، طراحی سایت فروشگاهی برای فروش محصول یا خدمات مورد نظر، طراحی سایت آموزشگاهی ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت تخفیف گروهی ، طراحی سایت تبلیغاتی ، طراحی سایت ورزشی ، طراحی سایت عکاسی، طراحی سایت مواد غذایی ، طراحی سایت نیازمندی ، طراحی سایت دکوراسیون داخلی ، طراحی سایت بازرگانی ، طراحی سایت گردشگری ، طراحی سایت هتل ، طراحی سایت تور ، طراحی سایت پزشکی ، همه از انواع طراحی سایت می باشد .

طراحی سایت خود را انجام داده اید ، کار به اتمام نرسیده است . شما باید تمام تلاشتان را برای ورود کاربران هدف به سایت خودتان را انجام دهید . طراحی سایت فقط شروع ماجراست . شما باید مانند فرزندتان برای بزرگ تر شدن سایت ، یعنی جذب مخاطب آن روزانه بیش از یک ساعت زمان بزارید .

طراحی سایت فقط شروع ماجراست

طراحی سایت باید همراه با بهینه سازی سایت باشد . فرآیند بهینه سازی پس از آنالیز دقیق از سایت انجام می گیرد. طراحی سایت دقیق با نیازسنجی دقیق مخاطب و همچنین طراحی سایت با متد های بهینه شده برای موتور های جستجو گر فاز اول است و بهینه سازی سایت یا سئو سایت گام دوم و گام اصلی شماست .
فرض کنید مغازه خود رادر بهترین منطقه شهر افتتاح کرده باشد . اما چند ماه به آن رسیدگی نکنید، محصول جدید نیاورید، نتیجه آن میشود که بعد از چند ماه مخاطبان خود را از دست می دهید .
طراحی سایت را با دقت انجام دهید ، دوم سایت را همواره به روز نگه دارید . به روز رسانی با تولید محتوای هدفمند باید جزء کار روزمره شما قرار بگیرد .