دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات فضای مجازی ؛ تبلیغات در شبکه های اجتماعی ، تبلیغات در اینستاگرام

بازاریابی دیجیتال

مشاوره و تدوین استراتژی

دیجیتال برندینگ

خدمات بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا می کوشد تا با تولید و توزیع هدفمند محتوای ارزشمند، به جذب مخاطب جدید و همچنین حفظ و نگهداری مخاطبین قدیمی کمک کند. بازاریابی محتوایی بخشی از استراتژی بازاریابی است و کمک بسیار زیادی به توسعه کسب و کار می کند. اینکه محتوا را برای چه کسی، چگونه و بر چه اساسی تولید می کنید؛ شبکه توزیع محتوایتان چطور خواهد بود، چطور محتوای خاص و مفید تولید کنید و… نکاتی است که باید در بازاریابی محتوا مورد توجه قرار گیرد. بازاریابی محتوا بخش بسیار مهمی از دیجیتال مارکتینگ است که امروزه بسیار مورد توجه کسب و کارهاست.

بازاریابی محتوا به کسب و کارها برای ایجاد سرنخ ها کمک می کند و از این رو فروش و درآمد کسب و کار شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد! بازاریابی محتوا با ایجاد اعتماد، آگاهی از برند، ایجاد سرنخ های ارزشمند و… به کسب و کارها کمک شایانی می کند.

طراحی کمپین تبلیغاتی

کمپین تبلیغاتی مجموعه از فعالیت ها در ابعاد گوناگون است که تلاش می کند یک پیام مشخص را در زمان مناسب، به مخاطب مناسب و با بودجه ای مناسب برساند. یک کمپین تبلیغاتی خوب به هیچکدام از فضاهای مجازی یا فیزیکی محدود نیست و همه جوانب را در بر می گیرد. یک آژانس دیجیتال مارکتینگ موفق با استفاده از ابزارهای مناسب و متنوع می تواند کمپین های تبلیغاتی موفقی را اجرا کند.

هدف یک کمپین تبلیغاتی صرفا افزایش فروش نیست؛ بلکه می تواند گستره ای از اهداف مختلف مثل افزایش آگاهی از برند و یا ارتباط با یک بازار خاص را در بر بگیرد. اگر به طراحی یک کمپین تبلیغاتی برای کسب و کار خود فکر می کنید توصیه می کنیم که با متخصصین این حوزه در وب راشن مشورت کنید.

تعیین استراتژی دیجیتال

اینکه شما در فضای دیجیتال به بهترین شکل بتوانید مشتریان خود را پیدا کنید کار آسانی نیست. این امر مهم نیازمند برنامه ریزی و تدوین استراتژی های کوتاه و بلند مدت به صورت متناسب با فضای دیجیتال است. مطمئنا رشد فضای دیجیتال آنقدر سریع بوده و هست که تعیین استراتژی به شیوه سنتی و قدیمی آن برای کسب و کارها در فضای آنلاین پاسخگو نخواهد بود. برای اینکه بتوانید یک استراتژی استاندارد و متناسب با فضای دیجیتال داشته باشید؛ باید به فضای دیجیتال تسلط کامل و با اصول تعیین استراتژی نیز آشنایی داشته باشید.

تعیین استراتژی دیجیتالی با توجه به نیازهای کسب و کار و با استفاده از ابزارهای دقیق و آمار موجود انجام می شود که وب راشن با داشتن تیم مجرب و حرفه ای در این حوزه می تواند به کسب و کار شما برای رشد د فضای آنلاین کمک کند.

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی گستره وسیعی از ابزارهای تبلیغاتی مثل تبلیغات در شبکه های اجتماعی، اپلیکیشن های موبایلی، تبلیغات گوگل، ریپورتاژ آگهی، اجرای کمپین های آنلاین و… را شامل می شود. اینکه برای چه نوع تبلیغاتی، از چه ابزاری استفاده شود و از این ابزارها به چه گونه ای استفاده شود بحث مهمی است که متخصصین تبلیغات اینترنتی وب راشن می توانند در این حوزه به شما کمک کنند. 

یک تبلیغ مناسب اینترنتی با هر ابزاری که انجام شود نیازمند شبکه سازی قدرتمند و ارتباطات گسترده است که به موفقیت بیانجامد. شبکه تبلیغاتی وب راشن یکی از گسترده ترین شبکه های تبلیغاتی ایران است که هر کمپین تبلیغاتی را به موفقیت نزدیک تر می کند!

دانلود لیست قیمت و شرح خدمات دیجیتال مارکتینگ گروه راشن

برخی مشتریان ما

تماس جهت مشاوره رایگان