طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت به گونه ای می باشد که در صفحات مختلف وابزارهای متفاوت همچون موبایل و تبلت ،سایت به درستی نمایش داده می شود. طراحی رسپانسیو امروزه یکی از قوانین گوگل برای اعتبار دادن به سایت شماست. طراحی رسپانسیو برای موتورهای جستجوگر همچون گوگل دارای امتیاز بالایی است .

طراحی سایت و پشتیبانی ؛ رمز موفقیت

امنیت مهم است جدی بگیرید

دغدغه امنیت در سایت و پشتیبانی  معمولا اولین سوالی است که ازما پرسیده میشود . بعد از طراحی سایت ، همیشه در دسترس شما هستیم ؛ میتوانید از طریق ایمیل با ما در تماس باشید . سایت شما همواره با قدرت به فعالیت خود ادامه می دهد..این تضمین ماست . طراحی سایت ١۰ درصد از فرآیند اصلی شما دردنیای تجارت الکترونیک است . پایداری سایت هم ٩۰ درصد است  که با یک پشتیبانی قوی از سایت شما امکان پذیر است . طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت تهران ، طراحی سایت اصفهان و یا اینکه در هر جای دنیا باشید، پشتیبانی قوی گروه راشن همراه شماست.

امنیت طراحی سایت
طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت تخصص گروه راشن است !

گروه طراحی وب سایت راشنمفتخر است با طراحی مناسب شما را به دهکده جهانی معرفی کند . ما معتقدیم که طراحی سایت حرفه ای گام اول است . سایت شما نیاز به بیننده دارد . بازدید کنندگان سایت شما باید با  سایت شما ارتباط برقرار کنند . طراحی وب سایتی با هارمونی رنگ مناسب ، با ساختار کاربر پسند می تواند کاربران را مجذوب خود نماید .

گروه راشن با توجه به بودجه شما وب سایت مورد نظر شما را به بهترین نحو ممکن طراحی و اجرا می نماید . طراحی مناسب با سلیقه شما . رسالت گروه طراحی وبسایت سایت راشن این است .

طراحی سایت ! راشن با خدمات خود در کنار شماست

همراه همیشگی شما هستیم

طراحی استاندارد و سئو سایت

سایت باید دارای سرعت بالا باشد . طراحی سایت با استاندارد بالا سرعت می خواهد . چرا ؟ . سایت با سرعت و کیفیت بالا در محتوا برای سئو سایت بسیار مفید است . طراحی وب سایت را باید با متد های روز انجام دهید . و همواره سایت را به روز نگه دارید .

سایت باید کاربرپسند باشد

سایت باید کاربرپسند باشد . در نظر بگیرید مغازه شما طراحی داخلی مناسبی نداشته باشد . بهترین کالا را داشته باشید توجهی را جلب نمیکنید . سایت با رابط کاربری حرفه ای و مناسب با فعالیت شما رمز موقیت شماست. طراحی سایت کاربر پسند لازمه کار است.

با سیستم مدیریت محتوا قوی به روز باشید

سایت با ارائه سیستم مدیریت محتوای قوی . سیستم مدیریت محتوای راشن از نظر طراحی سایت و از نظر سئو سایت استاندارد لازم را داراست . سرعت بالا در به روز رسانی سایت همه از امکانات سیستم مدیریت محتوای سایت است .

قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی بسته به امکانات سایت متفاوت میباشد . طراحی با قیمت های متفاوت توسط شرکت های مختلف ارائه می گردد . قیمت طراحی سایت رابطه مستقیمی دارد با تجربه ، نمونه کار ها و لیست امکانات سایت و خدمات پشتیبانی شرکت طراح . برای همین قیمت طراحی از بازه 350 هزار تومان تحت عنوان طراحی سایت ارزان هست تا سایت ها با امکانات اختصاصی و ویژه که قیمت طراحی را به بیش از 40 میلیون تومان می رساند .

مراحل طراحی سایت توسط گروه طراحان وب راشن

گروه راشن با توجه به بودجه شما وب سایت مورد نظر شما را به بهترین نحو ممکن طراحی و اجرا می نماید .
طراحی مناسب با سلیقه شما . رسالت گروه راشن این است .

انتخاب نام مناسب

مرحله ١
انتخاب نام مناسب باید در دستور کار قرار بگیرد. کار سختی دارید و دقت در انتخاب نام مهمترین بخش کار طراحی سایت است.

طراحی قالب سایت

مرحله 2
قالب سایت مهمترین قسمت فرآیند طراحی است . طراحی سایت با قالبی زیبا و البته به جا می تواند تاثیری به سزا در مخاطب بگذارد.

ورود اطلاعات

مرحله 3
اطلاعات شما در وب سایت به بهترین شکل قرار می گیرد . محصولات ؛ خدمات و آنچه که باید درباره مجموعه خود توضیح دهید باید با طراحی سایت مناسب شما باشد .

آموزش و تحویل

مرحله 4
سایت شما آماده است ، آموزش ببینید ، و سایت خود را به روز رسانی نمایید. وب سایت شما به بیننده احتیاج دارد . وب سایت خود را به خوبی ارائه نمایید .

وقتشه که تجارت خودتو داشته باشی

میتونی همین حالا سفارشی بدی

جزئیات و آموزش طراحی سایت حرفه ای

این مقاله جزئیات طراحی را به شما می آموزد و عنوان می کند که چگونه وب سایتی طراحی کنید که به نظر حرفه ای باشد و عملکرد خوبی داشته باشد. اگر علاقه ای به پرداخت هزینه بابت طراحی سایت ندارید بنابراین بخش عمده انجام طراحی سایت در نهایت به عهده شماست ، در هنگام ایجاد یک وب سایت موارد اساسی وجود دارد که باید انجام دهید و یا از ایجاد آن جلوگیری کنید.

تعیین کنید که آیا می خواهید از یک سایت طراحی سایت همچون وردپرس استفاده کنید یا خیر؟ جزئیات طراحی سایت از ابتدا نیاز به درک نسبتاً مفصلی از کد نویسی HTML دارند ، اما می توانید به راحتی وب سایت را با استفاده از یک سرویس میزبانی رایگان مانند Weebly ، Wix ، WordPress یا Google Sites ایجاد کنید. سازندگان وب سایت با استفاده از زبان HTML  کار را برای طراحان آماتور و تازه کار بسیار آسان تر می کند.

  • اگر تصمیم به کدنویسی برای انجام طراحی سایت خود را دارید ، باید کدگذاری HTMLand CSS را یاد بگیرید.
  • اگر سرمایه گذاری وقت و انرژی کافی برای طراحی سایت خود به نظر جذاب نمی رسد ، می توانید یک طراح وب سایت نیز استخدام کنید یا از ما کمک بخواهید تا سایت را برای شما ایجاد کنیم.

تهیه یک نقشه از صفحات برای طراحی سایت

برای داشتن جزئیات طراحی  سفارشی از سایت خود نقشه بکشید. قبل از اینکه حتی یک وب سایت طراحی همچون ورد پرس را باز کنید ، باید بدانید که می خواهید وب سایت شما تقریبا چند صفحه داشته باشد ، محتویات هر یک از آن صفحه ها چیست و چیدمان کلی صفحات مهم مانند صفحه اصلی و صفحه “درباره ما” چگونه مد نظر است. تصاویر مورد نیاز از هر یک از این صفحات را انتخال کنید به جای اینکه فقط تعیین کنید چه محتوایی باید بارگزاری شود و اینگونه جزئیات طراحی صفحات وب سایت شما آسان تر می شود.

جزئیات طراحی به صورت ظاهری

در انجام طراحی سایت از طراحی بصری استفاده کنید. اگر چیزی برای ایده های جدید گفته می شود و مشتاقید در سایت خود به نمایش بگذارید، طراحی اولیه وب سایت شما باید دستورالعمل های تعیین شده مانند موارد زیر را دنبال کند: گزینه های انتخابی (به عنوان مثال ، زبانه ها برای رفتن به صفحات مختلف) باید در بالای صفحه باشند. اگر از نماد منو (☰) استفاده برای اینکار می کنید ، باید در گوشه سمت چپ بالای صفحه باشد. اگر از نوار جستجو استفاده می کنید ، باید در قسمت سمت راست و بالای صفحه باشد. پیوندهای مفید (به عنوان مثال ، پیوندهایی به صفحه “درباره ما” یا صفحه “تماس با ما”) باید در انتهای هر صفحه قرار بگیرند.

در انتخاب فونت و رنگ دقت کنید

در انتخاب فونت و رنگ بهتر است کمی دقت کنید. هر نوع فونت متن ، پالت رنگ ، طرح تصویر و گزینه های طراحی را انتخاب نکنید ، اطمینان حاصل کنید که در تمام وب سایت خود از یک نوع ثابت فونت و رنگ استفاده می کنید. یک فونت یا طرح رنگی که در صفحه “About” استفاده می شود حواس ببیننده را درگیر میکند ، وقتی ببینده از این صفحه به صفحه کاملاً متفاوت با رنگ و شکل جدید هدایت میشود ، بسیار جنجالی و خطرناک است. به عنوان مثال ، اگر منحصراً برای صفحه اصلی سایت خود از رنگ های خنک و روشن استفاده می کنید ، در صفحه بعد رنگ های روشن و گرم را اجرا نکنید. به خاطر داشته باشید که استفاده از رنگ های گرم و زننده ، به ویژه هنگامی که رنگ ها به صورت پویا (مثلاً متحرک) نمایش داده می شوند ، می توانند در تعداد کمی از کاربران وب گیجی یا سردرگمی ایجاد کنند.

گزینه های هدایت الزامیست

گزینه های هدایت در صفحات پرتردد را اضافه کنید. قرار دادن پیوندهای مستقیم به صفحات مهم در طراحی سایت در بالای صفحه اصلی شما به بازدیدکنندگان تازه ورود کمک میکند تا به محتوای مهم خود دست یابند و به آنها کمک می کند. بیشتر سازندگان و واسطه های طراحی سایت به طور پیش فرض این پیوندها را اضافه می کنند. این مهم است که اطمینان حاصل کنید که هر صفحه در وب سایت شما با کلیک کردن بر روی گزینه های موجود در وب سایت شما قابل دسترس است. اطمینان حاصل کنید که از طریق آدرس صفحه مورد نظر صفحات دیگر قابل دسترسی است یا نه!

در انجام طراحی از رنگ هایی استفاده کنید که مکمل یکدیگر هستند. مانند هر نوع طراحی دیگر ، طراحی سایت نیز به ترکیب رنگی بصری دلپذیر متکی است. به همین دلیل ، انتخاب رنگ ها در طراحی سایت بسیار مهم است و هریک معنایی مختص به خود را دارد. اگر نمی دانید از کجا شروع کنید ، سیاه ، سفید و خاکستری ترکیب خوبی است.

طراحی مینیمالیستی

در طراحی استفاده از یک طرح مینیمالیستی را در نظر بگیرید. مینیمالیسم رنگ های آرام ، گرافیک ساده ، صفحات متنی سیاه و سفید و تقریبا با کمترین جزئیات زیبایی همراه است و این نوع طراحی را تشویق می کند. از آنجا که مینیمالیسم به شیوه عناصر فانتزی کمی نیاز دارد ، راهی آسان برای طراحی سایت.

عکس به اندازه استفاده کنید

در طراحی خود از استفاده بیش از حد عکس در هر صفحه خودداری کنید. مرورگرهای رومیزی و موبایل هر دو می توانند برای بارگیری صفحاتی که تعداد زیادی عکس یا فیلم را نشان می دهند به سختی روند لود را انجام دهند. در حالی که تصاویر در طراحی وب از اهمیت بالایی برخوردار هستند ، استفاده از بیش از چند تصویر در هر صفحه می تواند باعث افزایش سرعت لود و طولانی شدن مدت انتظار مشتری شود. این امر مانع از مراجعه افراد به صفحه (بازدید کنندگان) مورد نظر خواهد شد. به طور کلی ، شما می خواهید صفحات وب سایت خود را در کمتر از چهار ثانیه بارگیری کنید پس در بارگذاری تصاویر و تعداد و حجم آنها دقت کنید.

“تماس با ما ”  در تیر راس

در طراحی ، صفحه “مخاطب” را اضافه کنید. متوجه خواهید شد که تقریباً تمام وب سایتهای فعال و معروف دارای صفحه “تماس با ما” هستند که دارای اطلاعات تماس (مانند شماره تلفن و آدرس ایمیل) هستند. برخی از سایتها حتی یک فرم سوال داخلی در این صفحه دارند. افزودن صفحه ای برای ارتباط با “مخاطب” خط ارتباطی مستقیم را به بینندگان وب سایت می دهد ، بنابراین این صفحه راه حلی برای ناامیدی های احتمالی بازدیدکننده سایت اضافه می کند.

خطای 404 ، جدی بگیرید

در طراحی خطاهایی همچون ۴۰۴ را در نظر بگیرید. بنابراین یک صفحه 404 سفارشی ایجاد کنید. وقتی شخصی از صفحه خاصی در وب سایت شما بازدید می کند که تنظیم نشده است یا وجود ندارد ، در صفحه وب “خطای 404” نمایش داده می شود. بیشتر مرورگرها دارای صفحه 404 پیش فرض هستند. اگر چنین است ، حتماً جزئیات زیر را بجای این خطا درج کنید: یک پیام سبک (به عنوان مثال ، “تبریک می گویم – شما صفحه خطای ما را پیدا کردید!”) و پیوندی به صفحه اصلی سایت و یا یک تصویر یا آرم برای وب سایت را در این قسمت طراحی کنید.

نوار جستجو در سایت

در طراحی خود در صورت امکان از نوار جستجو استفاده کنید. اگر روش ایجاد وب سایت شما از اضافه کردن نوار جستجو به وب سایت پشتیبانی می کند بسیار کمک میکند تا مخاطب خواسته خود را در صفحه ورودی جست و جو کند و توصیه می شود این کار را انجام دهید. این تضمین می کند که کاربران می توانند بدون نیاز به کلیک روی گزینه های پیمایش ، به سرعت به یک صفحه یا مورد خاص خود مراجعه کنند. همچنین وقتی مخاطبان می خواهند بدون استفاده از خطای آزمایشی و خطا ، یک عبارت کلی را جستجو کنند ، گزینه های جستجو نیز مفید هستند.

ویترین شما ؛ صفحه نخست

در طراحی بهتر است بیشترین زمان را در صفحه اصلی خود سرمایه گذاری کنید. وقتی شخصی وارد صفحه اصلی وب سایت شما شد ، باید فوراً موضوع  وب سایت شما را درک کند. علاوه بر این ، همه عناصر صفحه اصلی باید به سرعت بارگذاری شوند ، از جمله گزینه های پیمایش و هر تصویر که مهم و مد نظر شماست.

1.9/5 - (31 امتیاز)