طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان، با پشتیبانی محدود

طراحی سایت ارزان ، پشتیبانی محدود

طراحی سایت ارزان هم توسط تیم گروه طراحی سایت راشن انجام میگیرد . در طراحی سایت ارزان ، ورود محتوا بر عهده مشتری خواهد بود . طراحی سایت ارزان پیشنهاد راشن نیست اما طراحی سایت ارزان را نیز انجام میدهد . 

طراحی سایت ارزان امکاتنات محدود تری دارد نسبت به طراحی سایت های حرفه ای توسط راشن. طراحی سایت های ارزان برای مشتریانی که دانش اولیه سایت را دارندمناسب است . چرا که با تجربه و دانش خود هر چند اندک می توانند طراحی سایت ارزان خود را به سرانجام مطلوب برسانند .

طراحی سایت ارزان
طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان از کلماتی است که خیلی از مردم در گوگل جستجو میکنند . بدین منظور گروه طراحی سایت راشن خدمات طراحی سایت ارزان را نیز انجام میدهد فقط برای اینکه دامنه مشتریان خود را افزایش دهد .

طراحی سایت ارزان ، طراحی سایت ارزان تهران ، طراحی سایت ارزان مشهد ، طراحی سایت ارزان اصفهان . ما به دنبال کیفیت نیز هستیم و ارزان بودن طراحی سایت را فدای کیفیت نمیکنیم. فقط امکانات آن محدود و پشتیبانی آن محدود به هاست و دامنه بوده است .

طراحی سایت ارزان پیشنهاد میشود؟

امروزه با فراگیر شدن دنیای اینترنت بیشتر کسب و کار های سنتی وارد دنیای اینترنت میشوند. کسب و کار ها برای دیده شدن در فضای اینترنت نیاز به سایت دارند و برای این کار مدیران به شرکت های طراحی سایت مراجعه میکنند و با قیمت های بسیار بالایی مواجه میشوند و همین موضوع باعث تداوم کار به روش های سنتی و قدیمی است.

چرا طراحی سایت حرفه ای ارزان نیست؟

طراحی سایت ارزان و مناسب
طراحی سایت ارزان و مناسب

طراحی سایت ارزان ! جمله بسیار آشنا برای کسب و کار هایی که قصد دارند، طراحی سایت اختصایی برای کسب و کارشان داشته باشند و این جمله و وعده های فریبنده باعث میشود افراد ترغیب شوند، و طراحی سایت کسب و کارشان را به دست افراد بدون تجربه و علم کافی بسپارند.

اما سوال این است که چرا هزینه ای که شرکت های طراحی سایت دریافت میکنند بسیار بالا است؟

پاسخ به این سوال بسیار آسان و ساده است زیرا اگر میخواهید یک سایت اختصاصی برای کسب و کارتان داشته باشید نیازمند دانش کد نویسی است و این کار توسط یک مختصص در عرض چند روز انجام میشود و این تازه اول کار است و شما به یک هاست پر قدرت و تولید محتوای تخصصی نیاز دارید که همه این عوامل بسیار زمان بر است.

شرکت طراحی سایت حرفه ای تمام نیاز های سایت شما را برطرف میکند و به صورت مستمر به پشتیبانی و بررسی سایت شما میپردازند ولی اشخاصی که با قیمت ناچیز وب سایت را برای شما راه اندازی میکنند، هیچ گونه خدمات به شما ارائه نمیدهد.

سایت شما باید از همه نظر، به صورت حرفه ای راه اندازی شود تا کاربرانی که به سایت شما مراجعه میکنند از سایت شما لذت برده و از خدمات شما استفاده کنند.

تفاوت های طراحی سایت ارزان و گران قیمت

قیمت طراحی سایت یکی از دغدغه های اصلی مدیران است. همه افراد دوست دارند تا خدمات با ارزش را به صورت رایگان دریافت کنند اما باید به این نکته توجه کنید که مدیریت یک سایت فقط از طریق مختصصان این امر امکان پذیر است و طبیعی است که فردی که در  این امر تخصص و مهارت کافی را دار د در قبال ارئه خدمات از شما هزینه دریافت کند.

اما متخصص ها در ارائه قیمت برای طراحی سایت معیار های مختلفی دارند و با توجه به نیاز شما تغییر میکنند.

این معیار ها عبارتند از :

1.امکانات درخواستی

اولین چیزی که در قیمت طراحی سایت تاثیر میگذارد، امکانات درخواستی کسب و کار ها میباشد. در بعضی از مواقع شما نیاز به یک سایت ساده دارید و نیازی به امکانات بیشتر ندارید که در این صورت قیمت طراحی سایت پایین تری به شما ارائه میشود ولی بعضی از مواقع کسب و کار ها امکانات بیشتری برای ارئه خدماتشان نیاز دارند و در این مواقع نیاز به کد نویسی های فراوانی هست و روز ها و  ماه ها طول میکشد تا سایت شما برای ارائه خدمات آماده شود که با قیمت بالاتری به شما تحویل داده خواهد شد.

2.گرافیک

یکی دیگر از مسائلی که در قیمت طراحی سایت تاثیر گذار است ، گرافیک سایت می باشد. گرافیک سایت در جذب مخاطب بسیار مهم است و شرکت های طراحی سایت روی این موضوع بسیار حساس هستند و سعی دارند بهترین گرافیک را برای شما طراحی کنند که بسته به نیاز شما قیمت تمام شده سایت کم و زیاد میشود.

3.بهینه سازی سایت

قیمت سئو یا بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو با توجه به کسب و کاری که دارید، تغییر میکند. انجام عملیات سئو برای هر سایتی واجب است.سئو به شما کمک میکند تا امکان دیدن شدن در رتبه های بالاتری در موتور های جستجو را داشته باشید که این امر در فروش محصولات شما بسیار موثر است.

4.2/5 - (4 امتیاز)