تولید محتوا

تولید محتوا ، ازنون شب واجب تر است ، تولید محتوا برای سایت خود را جدی بگیرید

محتوای خلاقانه اعتبار کسب و کار شماست

تصور کنید به دنبال نرخ طلا هستید و در هر سایت که وارد می شوید همه چیز یافت می شود به غیر از نرخ طلا و ناچار به جست و جوی خود ادامه می دهید. به عدم رعایت نوآوری مطالب، همچنین صحت و اعتبار آنها با کلید واژه های مورد جست و جوی کاربران در سایت ها ریزش کاذب می گویند.

پدیده ریزش کاذب از منفورترین موارد برای کاربران بوده و هر موتور جست و جویی که راهکاری برای مقابله با آن ندارد به سرعت به رکود اقتصادی و فعالیت میرسد. در این بین تنها موتور جست و جوی گوگل با خط مشی خود موفق شده رده بندی اطلاعات را طوری طراحی کند که محتوای نو و خلاقانه و متناسب با کلیدواژهای معرفی شده در متن رتبه برتری داشته باشد.

بنابراین گوگل و کارمندان گوگل به شدت با محتوای تکراری، کلیدواژه های نامتناسب متن مبارزه میکنند تا کابران خود را حفظ کنند. در این بین اگر شما صاحب یک سایت یا کسب و کار مجازی هستید برای دیده شدن در موتور جست و جوی پر مخاطب گوگل باید حرفی نو برای گفتن داشته باشید و به اقوانین این موتور جست و جو احترام بگذارید.

تولید محتوا با رعایت قوانین موتورهای جست و جو یک راهکار برای پدیده ریزش کاذب اطلاعات می باشد. اما چه کسی ریزش کاذب را به خوبی می شناسد؟ و چه کسی به قوانین گوگل آگاه است؟ آگاهی از تغییرات به روز موتورهای جست و جو برای مقابله با ریزش کاذب و برقراری عدالت برای دیده شدن بین تولید کنندگان محتوا امری دشوار است. تهیه مطالب نو و خلاقانه و رقابت با مقالات و پایگاههای اطلاعات علمی بروز نیز امری دشوارتر! بنابراین بهتر است قبل از ثبت متون در وب سایت خود با کارشناسان این حیطه مشورتی داشته باشید تا رتبه سایت شما با افت روبرو نشود.

تماس جهت مشاوره رایگان