سئو سایت چیست

سئو سایت چیست
سئو سایت چیست

سئو سایت چیست : سئو از عبارت Search Engine Optimization گرفته شده است که به خلاصه شده آن SEO یا بهینه سازی موتورهای جستجو می‌گویند.

سئو (بهینه‌سازی موتورهای جستجو) فرآیندی است تا سایت شما را به وسیله موتورهای جستجو شناسایی کند تا از این راه بفهمد زمینه ای که شما در آن فعالیت می‌کنید چیست.  و این را باتوجه به کلمات کلیدی که سایت شما با آن در نتایج جستجو نشان داده می‌شود می‌فهمد و باعث می‌شود تعداد بازدیدکنندگان سایت شما  افزایش یابد.انجام کلیه خدمات سئو را به تیم راشن بسپارید تا به بهترین ها در گوگل برسید.

اهداف سئو :

  • تعداد بازدیدکنندگان و مخاطبان سایت افزایش می‌یابند.
  • باعث برندسازی سایت شما می‌شود.
  • ورودی و ترافیک سایت را بالا می‌برد.
  • رتبه بندی بهتری را از گوگل دریافت خواهید کرد.
  • فروش محصولات و خدماتتان بیشتر می‌شود.
  • همچنین سئو بهترین و سودمندترین وسیله برای تبلیغات سایت است.

سئو سایت چیست و انواع آن :

سئو داخلی  :

کدهای داخل سایت و هرچه در سایت بارگذاری می‌کنید از متن و عکس و … را بررسی کرده تا نتایج بهتری را دریافت کنید.

سئو خارجی  :

سئو خارجی کارهایی است که بیرون از سایتمان انجام می‌دهیم مثل کارهایی که در شبکه های اجتماعی انجام می‌دهیم، استفاده از بک لینک ها، رپورتاژ آگهی و …تا بتوانیم به موقعیت بهتری در گوگل برسیم و رتبه بالاتری بگیریم.

سئو سایت چیست و تکنیک های آن :

سئو کلاه سفید  :

سئو کلاه سفید به روش‌هایی می‌گویند که از چارچوب های موتورهای جستجو پیروی می‌کنند برای رسیدن به رتبه‌ بالا در نتایج موتور‌های جستجو .

سئو کلاه سیاه  :

سئو کلاه سیاه به روش‌هایی می‌گویند که برای گول زدن و رسیدن به رتبه‌بندی بالا در نتایج موتور‌های جستجو، استفاده می‌شود. ممکن است بتوانید سریع بالا بیایید ولی در نهایت جریمه شده و کامل از موتور جستجو حذف می شوید.

سئوی کلاه خاکستری  :

سئوی کلاه خاکستری به روش‌هایی می‌گویند که با چارچوب های موتور جستجوی گوگل مخالف است، ولی طوری کار می‌کنند که گوگل متوجه نشوند. این روش شبیه به سئو کلاه سیاه است اما ریسک کمتری دارد. بلاگ ما را بررسی نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات بیشتری مطالعه کنید
طراحی سایت معماری
انواع طراحی سایت

طراحی سایت معماری

طراحی سایت معماری ، مشاغلی که درحوزه معماری، شهرسازی و عمران فعالیت می‌کنند با هدف اینکه  نمونه کارهای خود را به مشتریان و متقاضیان نشان

اطلاعات بیشتر »
طراحی سایت هامان وب
طراحی وب سایت

طراحی سایت هامان وب

طراحی سایت هامان وب از شرکتهای مجازی در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد. این شرکت در زمینه های مختلفی فعالیت می‌کند از جمله

اطلاعات بیشتر »
تماس جهت مشاوره رایگان