طراحی سایت مشاغل

طراحی سایت مشاغل

طراحی سایت مشاغل ، در دنیای امروز، خیلی از کارها و امورات از طریق اینترنت انجام می‌شود و این نشان می‌دهد که اینترنت و فضای مجازی و همچنین کسب و کارهای اینترنتی به جایگاه بالایی در امورات و زندگی مردم رسیده اند.

پس برای اینکه به این دنیای بزرگ و پر رقابت وارد شویم ابتدا باید باتوجه به کسب و کارمان برای خود سایتی طراحی کنیم و سپس از مزایای این فضا بهره مند شویم. تیم طراحی سایت راشن می‌توانند با توجه به کسب و کار شما برایتان سایتی بی نظیر در دنیای کسب و کار طراحی کنند.

طراحی سایت مشاغل، اهداف مدیران کسب و کارهای مختلف از درست کردن سایت برای کار خود متفاوت است عده ای می‌خواهند محصولات و خدماتشان برا به مردم معرفی کنند و به فروش برسانند، عده ای می‌خواهند باتوجه به علمی که دارند آموزش های لازم را برای مردم ارائه دهند، عده ای می‌خواهند هزینه های اضافی کار فیزیکی را کم کنند.

عده ای می‌خواهند علاوه بر حفظ مشتری های قبلی مشتریان جدیدی بدست آورند و خدماتشان را به آنها نیز ارائه دهند و از همه این اهداف که بگذریم مهمترین و اصلی ترین هدف برای همه مشاغل فروش بیشتر و کسب اعتبار بیشتر است.

 امکاناتی که سایت مشاغل شما باید داشته باشد :

  • 1.     طراحی گرافیکی و ظاهری زیبا داشته باشد و در عین حال کار کردن با آن ساده باشد تا بتوان اطلاعات مشاغل را سریع پیدا کرد.
  • 2.    در قسمت فوتر سایت در مورد سایت و خدماتی که ارائه می‌دهد کامل توضیح دهید.
  • 3.    بتوان آگهی های استخدامی را روی سایت بارگزاری کرد
  • 4.    کاربران بتوانند عضو سایت شوند و یک پنل کاربری اختصاصی داشته باشند
  • 5.    مشاغل و آگهی های استخدامی دسته بندی شوند
  • 6.    امکان جستجو شغل مدنظر وجود داشته باشد
  • 7.    اگر شغلی یا آگهی مناسب کاربر بود بتوان برای صاحبان آن مشاغل رزومه ارسال کرد
  • 8.    آگهی های مشابه با درخواست شغلی کاربر را برای او ایمیل کند

طراحی سایت مشاغل با راشن

شرکت طراحی سایت راشن است با استفاده از سئو و بهینه سازی رتبه سایت شما را در نتایج جستجوی گوگل بهبود می‌بخشد تا از این طریق مشتری بیشتری جذب کنید و به  ارائه راهکار و مشاوره در مورد مشاغل گوناگون بپردازید.

وبلاگ ما را دنبال کنید

3.5/5 - (2 امتیاز)

میتونی شروع کنی !

مشاوره جهت طراحی سایت حرفه ای ، کافیه تماس بگیری و کلی اطلاعات کسب کنی
مقالات بیشتری مطالعه کنید
طراحی وب
بلاگ

طراحی وب

طراحی وب به مهارت ساختن و راه‌اندازی کردن صفحات وب سایت گفته می‌شود. یکی از خدمات اصلی شرکت طراحی سایت راشن طراحی وب سایت به

اطلاعات بیشتر »