طراحی سایت خلاق

طراحی سایت خلاق

طراحی سایت خلاق مهمترین مرحله یک کسب و کار اینترنتی است و دقت زیادی می طلبد در این مقاله برای داشتن وب سایتی جذاب و خلاق همراه شرکت طراحی سایت راشن هستیم.

طراحی سایت خلاق و دم دستی ترین ایده ها

طراحی سایت خلاق نیاز به ایده هایی نو دارد اما اغلب این نو بودن با دور بودن معنی می شود. وب سایت ها در عین نو بودن می بایست نیاز مخاطب را برطرف نمایند. فراموش نکنیم هرچه ایده هایمان از تصور مخاطب خارج باشد برقراری ارتباط سخت تر میشود.
طراحی سایت خلاق به معنای ایده های خارق العاده و غیر قابل تصور مخاطب نیست بلکه بهتر است نیاز وی در قالبی دوست داشتنی و راحت برآورده شود. از این رو دم دستی ترین ایده ها را با روشی مدرن و راحت در وب سایت بکار بندید. شرکت طراحی سایت راشن شناخت کامل از مشتریان را رمز موفقیت در این زمینه می داند.

طراحی سایت خلاق و سادگی

طراحی سایت خلاق به معنای شلوغی و ترکیب همه رنگها نیست حتی چیدمان خارج از عرف به سبک شلوغ تنها ضربه ای مهلک است بر ذهن مخاطب! بهتر است از روانشناسی رنگ و چیدمان صحیح کمک بگیرید تا ذهن مخاطب را درگیر نمایید و ساعات زیادی وی را در وب سایت پایدار کنید. شرکت طراحی سایت راشن مسخ کردن مشتری به واسطه رنگ و چیدمان را مقرون به صرفه ترین مرحله سئو می داند.

طراحی سایت خلاق اغلب به سبک مدرن طرفداران بیشتری دارد. در واقع اغلب وب سایت های مدرن و خلاقانه بسیار خلوت و از رنگ های معدودی استفاده کرده اند حتی انتخاب عکس های مرتبط نیز با طیف رنگی بکار برده شده هماهنگی دارد. شرکت طراحی سایت راشن انتخاب سه الی چهار رنگ را توصیه میکند و بیش از این را موجب فراری شدن مخاطب می داند.

طراحی سایت خلاق ؛ خلوتی

طراحی سایت خلاقانه باید به حفظ و وفاداری مشتری کمک کند در غیر این صورت هیچ کاربردی نخواهد داشت.
طراحی سایت خلاق باید مخاطب را قانع کند بارها به این مکان بازگردد و‌ حتی با رضایت از سادگی و راحتی آن را به نزدیکانش معرفی کند. شرکت طراحی سایت راشن عنوان می کند:
طراحی سایت در عین سادگی و خوش رنگی و جاذبه می بایست آیتم های مورد نیاز مخاطب را کاملا در دید او قرار دهد و از استفاده مواردی که این نیازها را از چشم دور میکند خودداری کند.

طراحی سایت خلاق و عکس و انیمیشن

طراحی سایت خلاق در عین سادگی و‌خلوتی و در دسترس بودن نیازها می بایست حس همدلی را در مخاطب برانگیزد. شرکت طراحی سایت راشن احساسات مخاطب را رمز موفقیت یک سایت می داند.

طراحی سایت خلاق باید بتواند به واسطه تصاویر و انیمیشن و‌ گیف و فیلم و رنگ احساسات مثبت مخاطب را زنده کند و حال خوب را منتقل کند. شرکت طراحی سایت راشن از شما دعوت میکند برای داشتن خلاقانه ترین سایت ها به وب سایت www.webrashen.ir  مراجعه کنید.

بلاگ ما را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات بیشتری مطالعه کنید
طراحی سایت کرمانشاه
طراحی وب سایت

طراحی سایت کرمانشاه

طراحی سایت کرمانشاه ، کرمانشاه جز یکی از کلان شهرها و شهرهای پرجمعیت کشور می‌باشد. با توجه به جمعیت فراوان و موقعیت جغرافیایی شهر کرمانشاه

اطلاعات بیشتر »
پورتال سازمانی
طراحی وب سایت

پورتال سازمانی

پورتال سازمانی چیست ؟ پورتال سازمانی (درگاه اطلاعاتی سازمان یا همان پورتال کسب و کار) طراحی خاصی از وب سایتی است که داده ها و

اطلاعات بیشتر »
طراحی سایت خبری
انواع طراحی سایت

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری ، در همه جای دنیا و در تمامی کشورها جزو رایج ترین وب سایت هاست . اغلب وب سایت های شرکتی و

اطلاعات بیشتر »
تماس جهت مشاوره رایگان