طراحی قالب اختصاصی

طراحی قالب اختصاصی

طراحی قالب اختصاصی چیست ؟ یکی از مهمترین مسائل در زمینه طراحی سایت طراحی ظاهری و قالب آن که کاربرپسند باشد، است و می‌تواند همانند ویترین یک مغازه یا دکوراسیون شرکت نقش مهمی را برای جذب بازدیدکننده داشته باشد. و در مقابل یک سایت ضعیف می‌تواند بازدیدکننده کمتری داشته باشد و باعث از دست دادن اعتماد مشتری به شما خواهد شد.

طراحی قالب از مهمترین وظایف یک طراح وب یا وب دیزاین است. که تیم راشن در این زمینه بهترین ها را ارئه می‌دهد.

شرکت طراحی سایت راشن، معتقد است ظاهر و گرافیک یک وب سایت از اهمیت صاحبان آن کسب و کار به سایت و کاربرانشان خبرمی‌دهد. بنابراین برای طراحی قالب اختصاصی سایت خود به تیم راشن مراجعه کنید تا از بهترین طراحی و پشتیبانی بهره مند شوید.

طراحی قالب اختصاصی یا خرید قالب آماده

قبل از طراحی سایت معمولا این سوال به ذهن خیلی از افراد می‌رسد که قالب آماده بخریم یا اختصاصی طراحی کنیم. این سوال را اگر از افراد مختلف بپرسیم جواب های متفاوتی دریافت می‌کنیم زیرا هرکس باتوجه به دانش و توانایی های خود پاسخ می‌دهد بنابراین برای یافتن جواب این پرسش به تیم راشن مراجعه کنید تا درست ترین جواب را دریافت کنید.

قالب اختصاصی و مراحل طراحی آن

1.    در مرحله اول کارفرما باید طرحی را از قالب سایتی که مدنظرش است آماده کند که به آن وایرفریم می‌گویند. و سپس برای مشاوره و بیان خواسته هایش به تیم راشن مراجعه کند تا تیم بتواند طرح دستی را آماده کند.
2.    در مرحله بعد طراح گرافیک طرح را تبدیل به یک فایل PSD می‌کند و این فایل را به کارفرما می‌دهد تا نظر او را جویا شود .
3.    سپس طرح PSD توسط برنامه نویس به کدهای html و css  تبدیل می‌شود و مجدد به کارفرما ارائه شده و تاییدیه دریافت می‌شود.
4.    اکنون قالب اختصاصی آماده بارگذاری روی سایت است. و بعد از بارگذاری می‌توانید کار خود را شروع کنید.

بلاگ ما را نیز دنبال نمایید .

4.3/5 - (3 امتیاز)

میتونی شروع کنی !

مشاوره جهت طراحی سایت حرفه ای ، کافیه تماس بگیری و کلی اطلاعات کسب کنی
مقالات بیشتری مطالعه کنید
سئو تضمینی
بلاگ

سئو تضمینی

سئو تضمینی یعنی سایت شما با توجه به رقبای شما بدون ایراد فنی در بالاترین نتایج جستجو باشد. با توجه به بهینه سازی کلمات کلیدی

اطلاعات بیشتر »