فروشگاه فایل

فروشگاه فایل چیست و چگونه فعالیت میکند؟ در این مقاله شرکت طراحی سایت راشن قصد دارد اندکی راجع به نحوه فعالیت فایل صحبت نماید.

فروشگاه فایل و اینکه چه تفاوت هایی با شرکت طراحی سایت راشن دارد از سوالهای اصلی کاربران این دو وب سایت بوده است.

فروشگاه فایل، فروشگاهی اینترنتی برای طراحی سایت های فروشگاهی معتبر می باشد. این فروشگاه اینترنتی در واقع طراحی است که تخصص اصلی خود را ایجاد وب سایتهای امن برای اعتماد کاربران می داند. اما شرکت طراحی سایت راشن علاوه بر طراحی فروشگاههای امن به طراحی سایر وب سایت های تخصصی و پیچیده مبادرت می ورزد.

فروشگاه فایل در قالب یک استارت آپ در سال ۱۳۹۲ ایجاد شد این سایت تازه تاسیس است و به قصد نوآوری و کارآفرینی راه اندازی شد و به دلیل خلاقیت بالا و نیازسنجی جامعه استقبال خوبی از آن صورت گرفت. اما شرکت طراحی سایت راشن نزدیک به ۱۵ سال قبل فعالیت خود را آغاز کرد.

فروشگاه فایل رمز اصلی موفقیت خود را ارائه قالب های آماده و رایگان فروشگاهی می داند. در حالی که شرکت طراحی سایت راشن اغلب قالب های آماده و ارزان قیمت را فاقد آزادی عمل برای مدیر وب سایت می داند و عقیده دارد این نوع قالب ها محدودیت های زیادی برای بهینه سازی و سئو دارند.

طراحی سایت فروشگاه فایل

فروشگاه فایل با استقبال جمعیت زیادی از جوانان که به داشتن کسب و کار اینترنتی مشتاق بودند روبرو شد. تصور داشتن سایتی رایگان و شکیل و ارزان یا رایگان هر شخصی را به وجد خواهد آورد. البته قابل ذکر است که فایل در طراحی سایت های غیر رایگان نیز تبحر خوبی دارد. اما شرکت طراحی سایت راشن طراحی قالب های آماده را هزینه بر و بدون سود برای کاربران می داند و از این فعالیت اغلب خودداری می کند.

فروشگاه فایل فعالیت های جانبی برای یک فروشگاه اینترنتی را نیز ارائه میدهد و بدین وسیله بسیار محبوب شناخته شده است. این سایت نوپا با ارائه خدمات دوست داشتنی توانست در بین رقیبان حرفی برای گفتن داشته باشد. در حالی که شرکت طراحی سایت راشن پیشرفت آهسته و پایدار و داشتن صداقت را رمز موفقیت می داند.

فروشگاه فایل خدمات بسیار مناسبی در طراحی فروشگاههای اینترنتی ارائه میدهد و این تک بعدی بودن فعالیت آن باعث شناخته شدن هر چه بیشترش در این زمینه می باشد. اما شرکت طراحی سایت راشن با داشتن تخصص در تمام زمینه ها رقیب سرسخت برای این فروشگاه می باشد.

فروشگاه فایل در مقایسه با شرکت طراحی سایت راشن کودکی نوپاست اما با خلاقیت و نوآوری توانسته با بسیاری از شرکت های بزرگ و توانا به رقابت بپردازد و این قابل تحسین است.

فروشگاه فایل و شرکت طراحی سایت راشن هر دو طراحان بسیار ماهری برای طراحی سایت های فروشگاهی معتبر با سئو بالا می باشند. بلاگ ما را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات بیشتری مطالعه کنید
طراحی سایت گالری
انواع طراحی سایت

طراحی سایت گالری

طراحی سایت گالری ، در دنیای امروز یکی از روش هایی که می‌توان از طریق آن هنرهای تجسمی، نقاشی، گرافیکی و … را به نمایش

اطلاعات بیشتر »
طراحی سایت مرصاد وب
طراحی وب سایت

طراحی سایت مرصاد وب

طراحی سایت مرصاد وب یکی از رقبای شرکت طراحی سایت راشن می باشد. اگر به مقایسه اجمالی این دو شرکت بپردازیم باید اذعان داشت طراحی

اطلاعات بیشتر »
طراحی سایت ضابط
طراحی وب سایت

طراحی سایت ضابط

طراحی سایت ضابط و تفاوت آن با شرکت طراحی سایت راشن در گستره خدمات دهی و تجربه و طراحی سایت با کاربری های متفاوت می

اطلاعات بیشتر »
طراحی سایت شرکتی
انواع طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی اولین گام برای معرفی خدمات شما در دنیای وب. شما برای ورود به تجارت الکترونیک و ارائه خدمات خود نیاز به طراحی

اطلاعات بیشتر »
تماس جهت مشاوره رایگان