طراحی سایت فروش فایل

    نوشته شده توسط یگانه قوی عزم جمعه, 03 اسفند 1397 18:54
    این مورد را ارزیابی کنید
    (3 رای‌ها)

طراحی سایت فروش فایل، در دنیای امروز سایت هایی در فضای مجازی کار می‌کنند که برای فروش فایل به کاربران سایت ساخته شده اند و به گونه ای کار کاربران را برای یافتن فایل مورد نظر آسان کرده اند. شیوه کار با این سایت ها به گونه ای است که هر فردی که فایلی داشته باشد و بخواهد از فروش این فایل در فضای اینترنت کسب در آمد کند می‌تواند در اینگونه وب سایت ها ثبت نام کرده و و سپس فایل مورد نظر خود را در آن فروشگاه به فروش برساند.

طراحی سایت فروش فایل، فایل ها و اطلاعات آنها به صورت مجموعه کدهای صفر و یک روی حافظه هایی با حجم کم ذخیره می‌شوند، که باعث جابجایی آسان و دسترسی راحت به آنها می‌شود و همین راحتی باعث جایگزین شدن این فایل ها شد مثل کتاب الکترونیکی به جای کتاب های فیزیکی و پادکست ها به جای نوارهای صوتی.

طراحی سایت فروش فایل برای خرید و فروش انواع مختلفی همانند این فایل ها راه اندازی می‌شود. برای طراحی سایت فروش فایل با اعتبار به تیم متخصص راشن مراجعه کرده و سایت خود را به بهترین شکل ممکن بسازید.

طراحی سایت فروش فایل و بخش های لازم آن :

1.     قسمتی برای نمایش مجوزهای کسب و کار اینترنتی و نمادهای الکترونیکی اعتماد که معمولا در فوتر سایت است.
2.    دسته بندی فایل ها : انواع فایل های متنی و مقالات، صوتی و ویدیویی و ...
3.    بخش عضویت و پنل کاربری
4.    بخش پرداخت الکترونیکی آنلاین و پشتیبانی
5.    بخشی برای رتبه بندی پرفروش ترین فایل ها، پرکاربردترین فایل ها و برترین ها فایل ها در هفته و ماه اخیر.
6.    بخش نظرسنجی در مورد فایل ها و جستجو آنها برساس فاکتورهای مختلف

طراحی سایت فروش فایل

برای اینکه بخواهید طراحی وب سایت فروش فایل خود را شروع کنید نگران نباشید. چرا که شرکت طراحی سایت راشن با توجه به دانش طراحی و برنامه نویسی و سئو سایت در حوزه طراحی سایت های فروش فایل، همه کارها را برای شما انجام خواهد داد.