طراحی وب سایت

آخرین بلاگ های طراحی سایت

Image is not available
Image is not available

طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی یا طراحی وب سایت فروشگاهی با پشتکار شماست که به یک وب سایت فروشگاهی واقعی بدل می گردد .

فروشگاه
24 ساعته
داشته باش
Image is not available
Image is not available

طراحی سایت تخصص ماست . گروه طراحی وب سایت راشن ( طراحی سایت ) مفتخر است با طراحی مناسب شما را به دهکده جهانی معرفی کند .

وقتشه کسب و کارتو
آنلاین
کنی
Image is not available
Image is not available

طراحی سایت شرکتی اولین گام برای معرفی خدمات شما در دنیای وب. طراحی سایت شرکتی می بایست جذاب باشد

طراحی
سایت شرکتی
خوب لازم است
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

قدیمی ترین شرکت طراحی سایت

    نوشته شده توسط عادل توکلی شنبه, 05 آبان 1397 14:46
    این مورد را ارزیابی کنید
    (19 رای‌ها)

قدیمی ترین شرکت طراحی سایت در دنیا کدام است ؟ اگر سفری کوتاه به سی سال گذشته جهان و ایران داشته باشیم در کمال ناباوری در ابتدای امر، زندگی بدون اینترنت را دو دستی از خود دور خواهید کرد...! سی سال پیش تصور نمیشد روزگاری نه چندان دور زندگی بدون اینترنت و سایت های خدماتی تا این حد دشوار باشد. اما این اتفاق رخ داد و حالا سایت ها و موتورهای جست و جو اصلی ترین منبع اطلاعات و خدمات و کسب درآمد بشر شده اند.

قدیمی ترین شرکت طراحی سایت در جهان ابتدا متشکل از تیمی چند نفره بود که رئیس این تیم دانشمند و استاد دانشگاهی در لندن با نام برنز لی بود. وی اهل لندن و مخترع وب جهانگستر است و باور داشت این تکنولوژی بعد از بیست سالگی به تکامل می رسد. در حال حاضر تکنولوژی وب جهان گستر به سن 30 سالگی نزدیک می شود و جهان را وابسته و مجذوب خود نموده است.

قدیمی ترین شرکت طراحی سایت ، گروهی تسهیل کننده و پیشتاز برای ارائه خدمات به صورت آسان و اینترنتی به تمام مردم دنیا بوده است. امروزه شتاب تغییرات دنیای اینترنت آنقدر افزایش یافته که دیگر نمی توان به دانسته های قدیمی اکتفا کرد و برای داشتن بهترین سایت و ارائه خدمات دوست داشتنی به مشتریان، داشتن اطلاعات و مهارت بروز در حیطه سایت و خط مشی موتورهای جست و جو الزامی می باشد.

قدیمی ترین شرکت طراحی سایت

قدیمی ترین شرکت طراحی سایت به نام تیم برنز لی به ثبت رسید. در واقع وی دنیای اینترنت را با طراحی واسطی راحت و آسان به مردم دنیا معرفی کرد و تصمیم گرفت بدین وسیله تمام زشتی ها و زیبایی های دنیا را در محیطی ذخیره و نمایان کند. وی در این تصمیم خود موفق شد و در حال حاضر با نمود شبکههای اجتماعی به خوبی می توان زشتی و زیبایی دنیا را به صورت وسیع تری درک کرد.

 

قدیمی ترین سایت ها در دنیا

قدیمی ترین شرکت طراحی سایت دنیا بی شک سایت هایی را برای مشتریان خود طراحی کرده است که شاید مشتاق باشید تفاوت آنها را با سایت های این دهه مشاهده کنید. البته برخی از این سایت های قدیمی بسیار خنده دار به نظر می رسند. البته ما از سایت هایی که تیم برنز لی طراحی کرده است اطلاع دقیقی نداریم و این اطلاعات تنها مربوط به طراحانی نوپا و قدیمی می باشد.

قدیمی ترین شرکت طراحی سایت بی شک بهترین طراح و حامی مشتری نخواهد بود و این اطلاعات شخص از قوانین دنیای اینترنت و مهارت بروز و دقیق است که سایتی مدرن و کاربردی و تسهیل کننده را بوجود می آورد.

قدیمی ترین شرکت طراحی سایت در دنیا که در حال حاضر می توان به سایت قدیمی آن دسترسی داشت سایتی با نام Interrupt Tech Corp برای خود طراحی کرد. این سیات شبیه یک فسیل آنلاین می باشد برای دیدن آن می توانید به آدرس itcorp.com مراجعه کنید.
قدیمی ترین شرکت طراحی سایت در ایران و دنیا هر چه که باشد، مهم ترین فاکتور طراحی یک سایت عالی از گذشته تا به امروز تغییر زیادی داشته و تنها تجربه کفایت نمی کند. این امر به وضوح از سایت های فسیل شده قدیمی قابل رویت بوده و سایت هایی همچون Vortex Technology، Texas Internet Consulting، Toad Hall، Caine, Farber & Gordon, Inc که از قدیمی ترین طراحی های دنیا برخوردار هستند، گویای همین مسئله می باشند.

قدیمی ترین شرکت طراحی سایت

قدیمی ترین شرکت طراحی سایت در ایران نیز قدمت زیادی ندارد. وقتی سخن از طراحی یک سایت در میان باشد بی شک نمی توان انتظار زیادی برای تجربه بالا در طراحی داشت. در عصر پر شتاب تکنولوژی که سایت ها تنها سی و در ایران تنها 20 سال سن داشته، هیچ شرکتی نمی تواند مدعی مهارت و خبرگی بی نقص در این زمینه باشد.

قدیمی ترین شرکت طراحی سایت بهترین طراح نبود و بروز ترین آنها نیز به سختی می تواند خود را با تغییرات سریع دنیای علم و اینترنت تطبیق دهد. بنابراین برای داشتن سایتی مطابق با نیازهای خود و مشتری بهتر است فاکتورهای مورد نیازتان را بررسی و به طراحی آگاه به تغییرات روز موتورهای جست و جو و دنیای وب مراجعه کنید.

آخرین بلاگ

LOGO W

 

طراحی سایت مشهد ، طراحی وب سایت در مشهد  موضوع مورد جستجو برای بسیاری از کاربران  مشهدی می باشد. طراحی سایت در مشهد توسط شرکت طراحی وب سایت راشن ارائه میگردد . در طی سالیان طولانی در ضمینه سئو یا بهینه سازی سایت در مشهد نیز فعالیت کرده است و امید است بتواند خدمات شایانی را به مخاطبان خود بدهد.

انواع طراحی سایت
خدمات ما