عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی در مشهد

عکاسی صنعتی

عکاسی از خط تولید، محصولات، معماری و…

فیلم برداری صنعتی

فیلم برداری از خط تولید، محصولات، معماری

ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزرهای تلبلیغاتی برای محصولات

عکاسی صنعتی مشهد ؛ چند نکته عکاسی صنعتی حرفه ای

سایت های صنعتی پر از فرصت ها برای ایجاد تصاویر جذاب و عکاسی هستند. کارخانه ها ، عرشه کشتی ، معادن و کارخانه های تولیدی مکان هایی هستند که باید برای عکاسی صنعتی به آنجا بروید.از ماشین آلات ریز و درشت ، کارگران در حال عرق ریختن ، مناظر غیرمترقبه صنعتی و امکانات روشنایی جذاب – همه اینها را جذاب می دانند! در اینجا چند نکته برای شروع کار به عنوان یک عکاس صنعتی آورده شده است.

خدمات عکاسی صنعتی گروه دیجیتال مارکتینگ راشن

عکاسی غذایی

عکاسی غذایی

عکاسی معماری

عکاسی معماری

عکاسی از خط تولید

عکاسی دورنما

عکاسی با سرعت بالا

عکاسی هوایی

لیست قیمت خدمات عکاسی صنعتی

سوالات متداول درباره عکاسی صنعتی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

برای عکاسی صنعتی به کجا برویم

اغلب ، شهرها در اطراف اماکن صنعتی رشد می کنند. این اماکن صنعتی اشتغال و منابع ارزشمندی را ارائه می دهند.  آنها به عنوان سابقه ای از تاریخ شهر خدمت می کنند. بعضی اوقات ، شهرستانها و شهرهای کوچک به دور از مکانهای صنعتی مهاجرت می کنند و عکاسی صنعتی در آنها کمی سخت تر از شهرهای بزرگ است.

اگر در مکانی پشته های دود ، سیلوهای بلند یا برج های خنک کننده را مشاهده می کنید ، به احتمال زیاد یک مکان صنعتی را در این نزدیکی پیدا می کنید. بسیاری از تردد کامیون ها نیز سرنخی است که در مسیر صحیح قرار دارید.اما نیازی نیست که برای عکاسی صنعتی در مکانهای عظیم صنعتی مستقر شوید. کارخانه های کوچکتر ، خرابه ها یا کارگاههای فلزی نیز منابع عالی عکاسی صنعتی هستند.

سعی کنید با تعمیر کننده های اتومبیل محلی یا استادکاران صنایع فلزی خود تماس بگیرید و سؤال کنید که آیا می توانید از حرفه آنها عکس بگیرید! خواهید دید که پیدا کردن مشتری های صنعتی چندان سخت نیست. آنها از این عکس ها برای تبلیغات استفاده می کنند و فرصت های خوبی برای عکاسان حرفه ای تجاری یا عکاسان با تجربه صنعتی هستند. 

ایمنی هنگام عکاسی صنعتی

عکاسی از اماکن صنعتی می تواند برای شما و سایر اطرافیان خطرناک باشد. اماکن صنعتی و اماکن ساختمانی از نظر عملکرد و قابلیت دسترسی متفاوت هستند. اما ایمنی باید در همه زمانها اولویت شماره یک باشد.آشنایی با مکان عکاسی بهترین روش برای برنامه ریزی است. 

اگر مکانی بالقوه را مشاهده کرده اید که می خواهید از آن عکس بگیرید ، آن را در Google Maps جستجو کنید. یا اینکه بررسی کنید آیا وب سایت شرکت خوب عمل کرده است. در صورت امکان ، رانندگی در مکان و نگاهی به طرح نیز ایده خوبی است. فقط مطمئن شوید که از هرگونه نرده یا مناطق محدود فاصله می گیرید.

پس از انجام تحقیقات خود ، با مدیر آن مکان صنعتی در تماس باشید. هرگز سعی در ایجاد مزاحمت در مکان بدون مجوز نکنید. در گذشته فهمیدم که بیشتر کارکنان از کمک کردن خوشحال هستند ، به ویژه اگر کپی از تصاویر را به عنوان تشکر به آنها ارائه دهید.پس از رفع اشکال ، باید چند نکته را در خاطر داشته باشید. 

پوشیدن لباس های مناسب در روز امری ضروری است. با یک لباس آستین بلند و ضخیم ، به رنگ روشن و شلوار ، با شلوارهای کامل و کفش های ضد آب محصور در مکان صنعتی حاضر شوید. اگر می توانید کفش با کلاه های فلزی بگیرید. آماده شوید تا لباس های شما بیشتر از قبل کثیف شود.معمولاً یک مدیر کارگاه یا کارخانه و … برای عکاس شخصی را در نظر می گیرد که شما را در اطراف مکان مورد نظر اسکورت کند. 

همچنین ممکن است در صورت لزوم از شما بخواهند که از یک کلاه سخت ، یک ژاکت با دید محدود و مدل های مو و لباس خاص برای محافظت از چشم استفاده کنید. به محیط زیست و کارگران صنعتی احترام بگذارید. این احتمال وجود دارد که آنها در طول عکس گرفتن شما سخت کار کنند. هرگونه راهنمایی را که به شما داده می شود دنبال کنید به این ترتیب ، می توانید از مناطق خطر دور شوید و روی عکاسی خود تمرکز کنید! 

تجهیزات عکاسی صنعتی

برای عکاسی صنعتی ، تجهیزات بسته بندی شده درون کیف من وجود دارد … اگر بتوانم تمام آن را حمل کنم. ترفند در اینجا این است که تا حد ممکن کمترین تجهیزات را به حمل کنید تا به راحتی حرکت کنید. اما این مشکل است.مکانهای صنعتی اغلب کاملاً تاریک هستند و به سرعت شاتر آهسته و سه پایه احتیاج دارند. وسایل مورد نیاز را بسته بندی کرده و دوربین دوم را در خانه بگذارید. 

در اینجا لیستی از تجهیزاتی که من توصیه می کنم را می نویسم.یک دوربین؛کارت CF با ظرفیت زیاد؛گرفتن باتری دوربین یا گرفتن باتری؛یک لنز (من برای دستیابی به مناطق غیرقابل دسترسی لنز زوم را توصیه می کنم)؛مجموعه ای از لوله های فرمت برای فرصت های عکاسی ماکرو.فلاش و باتری در دوربین؛یک سه پایه  

با جلوه های روشنایی ، خلاقیت را در عکاسی صنعتی افزایش دهید

عکاسی صنعتی فرصتی را برای جلوه های نورپردازی فراهم می کند که هرگز در هیچ جای دیگر نخواهید دید.جرقه های مربوط به تجهیزات صنعتی ، نورپردازی مصنوعی کمیاب اما به شدت روشن ، فلز درخشان و روشنایی طبیعی که از طریق ویندوزهای مضراب ریخته می شود ، همه جلوه های تصویری متنوع و جذاب ایجاد می کنند.برای طیف متغیر وضعیت روشنایی آماده باشید. 

یک سه پایه و فلاش را با خود بیاورید. یکی از جنبه های قابل توجه در بسیاری از اماکن صنعتی بزرگتر ، ابعاد بسیار خوب آنها است. تسخیر عظمت سازه های صنعتی نکات شگفت انگیزی را نشان می دهد که ساخت و ساز مدرن می تواند به آن دست یابد.در حالی که از یک مکان صنعتی عکاسی می کنید ، عکس بزرگتر را از فاصله دور را فراموش نکنید. چشم خود را از دوربین دور کنید و یک نگاه بصری از محیط اطراف خود انجام دهید.شما برای امنیت با محیط زیست خود آشنا خواهید شد. و فرصت هایی را برای تمرکز روی چشم انداز کلی صنعتی از دست نخواهید داد.

3/5 - (2 امتیاز)