گوگل برتر

    نوشته شده توسط یگانه قوی عزم سه شنبه, 23 بهمن 1397 16:18
    این مورد را ارزیابی کنید
    (8 رای‌ها)

گوگل برتر یعنی بتوانیم رتبه سایت و وبلاگ سایتمان را بهبود ببخشیم. امروزه اهمیت قرار گرفتن سایت ها در نتایج جستجوگر گوگل بر هیچ کاربر و مدیر سایتی (وبمستری) پوشیده نیست از این رو  وبمستران تلاش خود را می‌کنند تا بتوانند رتبه سایت خود را بهبود بخشند زیرا اصلی ترین و مهمترین راه معرفی یک سایت یا وبلاگ نمایش آن در ابتدای لیست نتایج گوگل است.
گوگل برتر یعنی بتوانیم برای همیشه با کلمات کلیدی دلخواه خود در صفحه اول گوگل بمانیم. شرکت طراحی سایت راشن با استفاده از تکنیک ها و تکنولوژی های مناسب جهت بهبود کسب و کارتان می‌توانند به شما در زمینه گوگل برتر کمک شایانی کنند پس با مراجعه به این گروه به اهداف عالی خود دست خواهید یافت.
گوگل برتر و رسیدن به جایگاه برتر در نتایج جستجوی گوگل شامل فرایند های متعددی است از جمله استفاده از کلمات کلیدی مناسب برای سایت و هر محتوا، جنبه های ظاهری، رعایت تکنیک های سئو، محتوای مناسب متنی , عکسی , ویدیدیی و ...

گوگل برتر, جایگاه بهتر

گوگل برتر و رسیدن به جایگاه مناسب در نتایج جستجوی گوگل برای وبمستران اهمیت قابل توجهی دارد چرا که باعث می‌شود :
1. وب سایت آنها بیشتر دیده شود.
2. بازدیدکننده بیشتری از گوگل دریافت کنند.
3. و در نهایت منجر به فروش بیشتر محصولات و خدمات سایت می‌شود.

گوگل برتر

گوگل برتر و سرویس های آن نیز کمک بسیاری به بیشتر دیده شدن وب سایت ما می‌کنند از جمله این سرویس ها می‌توان به 5 مورد اساسی آن اشاره کرد : Google suggest، Google mobile، Google profile، Google store، Google Sky و ...
گوگل برتر و رسیدن سایت های تازه تاسیس به جایگاه مناسب بین این همه سایت محبوب و پرطرفدار کار دشوار و زمانبری است. حتی اگر محتوای جذاب و مناسبی داشته باشند ولی اگر نتوانند در نتایج جستجو گوگل جایگاه مناسبی کسب کنند تلاششان بی نتیجه خواهد بود.
ما در شرکت طراحی سایت راشن کمک شایان و نتیجه بخشی به سایت ها و وبلاگ ها می‌کنیم که با استفاده از ترافیک واقعی که از گوگل برای آن ها میفرستیم  بتوانند به جایگاه مطلوب خود در صفحه اول نتایج گوگل برای یک یا چند کلمه کلیدی خاص دست یابند.