طراحی وب سایت

آخرین بلاگ های طراحی سایت

Image is not available
Image is not available

طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی یا طراحی وب سایت فروشگاهی با پشتکار شماست که به یک وب سایت فروشگاهی واقعی بدل می گردد .

فروشگاه
24 ساعته
داشته باش
Image is not available
Image is not available

طراحی سایت تخصص ماست . گروه طراحی وب سایت راشن ( طراحی سایت ) مفتخر است با طراحی مناسب شما را به دهکده جهانی معرفی کند .

وقتشه کسب و کارتو
آنلاین
کنی
Image is not available
Image is not available

طراحی سایت شرکتی اولین گام برای معرفی خدمات شما در دنیای وب. طراحی سایت شرکتی می بایست جذاب باشد

طراحی
سایت شرکتی
خوب لازم است
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

آتیه پرداز طراحی سایت

  نوشته شده توسط عادل توکلی شنبه, 11 -2667 14:41
  این مورد را ارزیابی کنید
  (8 رای‌ها)

آتیه پرداز طراحی سایت یکی از قدیمی ترین شرکت هایی است که در زمینه طراحی و خدمات سایت فعالیت می کند. این شرکت که روزانه به دفعات در موتورهای جست و جو مورد بررسی قرار میگیرد کار خود را از سال 1378 آغاز نمود.

آتیه پرداز طراحی سایت در قالب یک تیم از دانشجویان فارغ التحصیل در رشته فناوری اطلاعات، زمانی نزدیک به دو دهه قبل با فعالیت های ابتدایی آغاز به کار کرد اما رفته رفته با اختصاص بودجه برای طراحی نرم افزار، بستر گسترش فعالیت خود را مهیا کرد.

آتیه پرداز طراحی سایت با طراحی نرم افزار های مدیریت مالی، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت منابع انسانی و بسیاری دیگر علاوه بر طراحی سایت توانست مشتریان بسیار زیادی را در تمام این سالها وفادار نماید.

آتیه پرداز طراحی سایت با سیاست دقیق خود برای وفادار نمودن مشتریانی که دو دهه قبل برای شروع کسب و کار مجازی خود نیاز به مشاور و کارشناسی آگاه داشتنند، توانست به موقع توجه شرکت ها و ارگان های دولتی را به سوی خود جلب کند و پس از آن برای رقابت با شرکت های مشابه با پاسخگویی به نیازهای دیگر شرکت ها آنها را وفادار نمود.

آتیه پرداز طراحی سایت و شهرت آن در حال حاضر تنها مربوط به طراحی سایت نبوده و در واقع زمینه کاری گسترده این شرکت در زمینه فناوری اطلاعات و خدمات سخت افزاری و نرم افزاری توانسته این شهرت را در حال حاضر به تثبیت برساند.

آتیه پرداز طراحی سایت با وجود تمام سابقه و خدمات گسترده ای که برای وفاداری مشتریان و جذب مشتری جدید انجام میدهد، در حال رقابت با صدها شرکت طراحی سایت در ایران و دنیا همانند طراحی سایت راشن می باشد. حتی در حال حاضر آنقدر این حرفه اهمیت یافته که اشخاص زیادی دست به طراحی سایت و کسب درآمد از آن زده اند.

آتیه پرداز طراحی سایت برای حفظ بقا و جایگاه خود در بین دیگر رقبا، در حال حاضر شرایط سخت تری را پیش رو خواهد داشت. اگر دو دهه پیش او تنها شرکتی بود که می توانست خدماتی شایسته در این زمینه را ارائه دهد، حال شمار افراد و شرکت های خبره همچون طراحی سایت راشن آنقدر افزایش یافته که عرصه را برای بقای او تنگ کرده است.

آتیه پرداز طراحی سایت روزانه صدها بار در گوگل جست و جو می شود و رتبه و جایگاه خوبی در این موتور جست و جو بدست آوره است. اما در این میان شرکت ها و افراد متخصص و آگاه زیادی همچون طراحی سایت راشن در حال رقابت با این شرکت هستند و مدتی است که این شرکت برای حفظ جایگاه خود ناچار به تمهیدات جدیدی شده است.

آتیه پرداز طراحی سایت تنها شرکت طراحی و خدمات در این زمینه نبوده و شرکت ها و افراد زیادی با اطلاعات بروز و توانایی بالا در حال خدمات دهی هستند. طراحی سایت راشن نیز با افزایش علم و تجربه خود در این حیطه در سالهای گذشته جایگاه بسیار خوبی بدست آورده است.

آتیه پرداز طراحی سایت برای جبران این نقص در ارائه خدمات خود دست به استخدام افراد با علم و آگاهی به روز دنیا زده است. اما باید خاطرنشان کرد که علم فناوری اطلاعات آنقدر با شتاب پیشرفت میکند که هیچ شخصی بدون مطالعه و مهارت تجربی نمی تواند در این حیطه دوام بیاورد و به زودی از دسته رقبا حذف خواهد شد. طراحی سایت راشن با دانستن این نکته نیز سعی بر این دارد که در جمع رقبا جایگاهی ویژه داشته باشد.

آتیه پرداز طراحی سایت نیز به خوبی این قانون را پذیرفته و رقبای قوی خود در طراحی سایت را نادیده نگرفت و به خوبی می داند که رقیبان و همکارانی قوی تر و و آگاه تر همچون طراحی سایت راشن هم وجود داشته و برای حفظ مشتریان خود ناچار به بروز نگه داشتن اطلاعات و خدمات می باشد.

آتیه پرداز طراحی سایت و دلایل کاهش استقبال از آن

آتیه پرداز طراحی سایت در زمینه طراحی و پشتیبانی سایت فعالیت می کند اما شرکت های زیادی در این زمینه فعالیت های چشمگیری داشته و دارند که سرسخت ترین آنها شرکت طراحی سایت راشن می باشد. آتیه پرداز طراحی سایت در قالب کار تیمی و با فعالیت داوطلبانه دانشجویان فارغ التحصیل در رشته فناوری اطلاعات، دو دهه پیش شروع به فعالیت کرد و رفته رفته کسب و کار خود را گسترش داد این در حالی است که شرکت های رقیب با صرف زمان کمتر، خدماتی شکیل تر و کاربردی تر و آسان تر ارائه میدهند یکی از این شرکتها که در مدت زمان اندکی موفق به کسب نام و نشانی عالی شده است طراحی سایت راشن نام دارد.

عدم رعایت نکت سئو به صورت دقیق

آتیه پرداز طراحی سایت با محدود کردن خود در طراحی اغلب سایت های مهم و مشهور دولتی به مرور زمان دچار نقص هایی در طراحی و برنامه نویسی شد که در کار وی نمود پیدا کرد. در همین زمان که این شرکت مشغول انجام پروژه های بزرگ بود طراحان رقیب در مسائل فنی دیگری از او پیشی گرفتند که یکی از آنها شرکت طراحی سایت راشن می باشد.آتیه پرداز طراحی سایت با سیاست شرکت در پروژه های بزرگ فراموش کرد که سایت های دولتی نیازی مبرم به رعایت نکات سئو نداشته و خود به خود به واسطه بازدید بالا در رتبه بالا قرار خواهند گرفت. از این رو رفته رفته این شرکت در رعایت نکات سئو و بروز رسانی خود در این مبحث سرعت خود را از دست داد و این باعث شد شرکتی همچون طراحی سایت راشن و سایرین از او سبقت بگیرند.

افزایش اشخاص و شرکت های رقیب قدر در بازار

آتیه پرداز طراحی سایت نسبت به گذشته نتوانسته قدرت خود را حفظ کند. این در حالیست که انتظار می رفت این شرکت در مواجهه با شرکت ها و اشخاص نوپا، سر بلند باشد اما به دلیل افزایش رقبا با دانش بالا و تجربه عملی این انتظار از بین رفت و شرکت طراحی سایت راشن توانست خدمات برتری را نسبت به قیمت ارائه دهد.آتیه پرداز طراحی سایت تلاش زیادی کرد که با طراحی نرم افزارهای کاربردی و مشتری مدار و کاربردی برای صاحبین کسب و کار، مشتریانش را وفادار نماید اما این توقع زیادی بود و در دنیایی که کسب و کار بدون دنیای مجازی امکان پذیر نیست، نمی توان توقع داشت تنها یک شرکت خدمات طراحی سایت را در قبضه قدرت خود نگه دارد.

خط مشی گوگل

آتیه پرداز طراحی سایت در سالهای اخیر به دلیل خط مشی جدید گوگل همانند گذشته موفق به نگه داشتن مشتریان خود نشده است. در واقع شرکت گوگل با وضع قوانین جدید در انتشار مطالب و سنجش حضور مخاطب در سایت، تلاش کرد تا عدالت را میان صاحبین کسب و کار و تولیدات علمی رعایت کند و تنها معیار رتبه دهی حضور مخاطب در سایت نباشد. در این میان بود که شرکت طراحی سایت راشن نیز در رتبه بالایی قرار گرفت.

آتیه پرداز طراحی سایت بنابر سابقه بالا در ادارات دولتی و تعداد مراجعین میلیونی به سایت برای ثبت سفارش و در واقع همان تعداد جست و جوی بالا در موتورهای جست و جو نام خود را در دنیای اینترنت به رخ کشاند اما کمی بعد با قوانین جدید و عادلانه تر شرکت گوگل این انحصار شکست و شرکت های بیشتری توانستند خلاقیت و علم خود را در معرض دید قرار دادند.

آتیه پرداز طراحی سایت تنها شرکت طراحی و خدمات در این زمینه نبوده و شرکت ها و افراد زیادی با اطلاعات بروز و توانایی بالا در حال خدمات دهی هستند. طراحی سایت راشن نیز با افزایش علم و تجربه خود در این حیطه در سالهای گذشته جایگاه بسیار خوبی بدست آورده است.

آتیه پرداز طراحی سایت در حال حاضر با رقیبانی سرسخت همچون شرکت طراحی سایت راشن و جوانان نخبه دیگر روبرو شده است و حفظ کردن جایگاه دو دهه قبل برای او کار بسیار دشواری است.

آخرین بلاگ

 • شرکت طراحی سایت اصفهان
  شرکت طراحی سایت اصفهان شرکت طراحی سایت اصفهان ، بسیار جستجو میگردد . اما به نظر ما شرکت طراحی سایت در اصفهان یا شیراز…
 • طراحی سایت بورس
  طراحی سایت بورس طراحی سایت بورس از طراحی های حساس در صنعت آی تی و برنامه نویسی می باشد. این نوع سایت های…
 • قیمت طراحی سایت
  قیمت طراحی سایت قیمت طراحی سایت به آیتم های زیادی بستگی دارد و نمیتوان قیمتی واحد برای انواع سایت در نظر گرفت اما…
 • آتیه پرداز طراحی سایت
  آتیه پرداز طراحی سایت آتیه پرداز طراحی سایت یکی از قدیمی ترین شرکت هایی است که در زمینه طراحی و خدمات سایت فعالیت می…
 • طراحی سایت خبری
  طراحی سایت خبری طراحی وب سایت خبری ، در همه جای دنیا و در تمامی کشورها جزو رایج ترین وب سایت هاست .…

LOGO W

 

طراحی سایت مشهد ، طراحی وب سایت در مشهد  موضوع مورد جستجو برای بسیاری از کاربران  مشهدی می باشد. طراحی سایت در مشهد توسط شرکت طراحی وب سایت راشن ارائه میگردد . در طی سالیان طولانی در ضمینه سئو یا بهینه سازی سایت در مشهد نیز فعالیت کرده است و امید است بتواند خدمات شایانی را به مخاطبان خود بدهد.

انواع طراحی سایت
خدمات ما