طراحی قالب جوملا

    نوشته شده توسط عادل توکلی سه شنبه, 30 بهمن 1397 19:03
    این مورد را ارزیابی کنید
    (6 رای‌ها)

گروه طراحی سایت راشن با داشتن 14 سال فعالیت رسمی در این زمینه با طراحی قالب جوملا توانسته است با ارائه بی نقص ترین قالب ها در ایران حرف اول را بزند. ارائه پشتیبانی عالی و حرفه‌ای طراحی قالب جوملا یکی از اولویت های اصلی گروه راشن بوده است.

طراحی قالب جوملا چیست؟

طراحی قالب جوملا، یکی از بهترین cms ها در عصر امروز  قالب های جوملا می‌باشد که رایگان و متن بازبودن از ویژگی های خوب آن است. تنوع افزونه ها(پلاگین ها) و امکانات موجود در این قالب ها باعث شده بین کاربران و طراحان وب سایت محبوب باشد.

طراحی قالب جوملا، در دنیای امروز کاربران با توجه به امکانات زیادی که قالب ها دارند می‌خواهند سایتشان به گونه ای طراحی شود که بازدیدکنندگان در اولین بازدید از سایت جذب سایتشان شود تا بتوانند بازدیدکننده بیشتری را بدست آورند و در نهایت به درآمد بیشتری برسند. که این هدف با سپردن طراحی قالب جوملا به تیم راشن تحقق می‌یابد.

از مزیای طراحی قالب جوملا، می‌توان به صرفه جویی و کاهش زمان طراحی قالب و بروزرسانی وب سایت اشاره کرد که شما می‌توانید در کوتاه ترین زمان  و بدون داشتن تخصص عالی، یک وب سایت کاملا حرفه‌ای و زیبا، براساس خواسته هایتان طراحی و اجرا کنید .

طراحی قالب جوملا و ویژگی های آن :

1.     آسان بودن و انعطاف پذیری در استفاده از قالب جوملا
2.    امنیت مناسبی که دارد و خاصیت بروزرسانی آن و استفاده از امکانات جدید
3.    خاصیت رایگان و متن بازبودن جوملا
4.    محیط کاربری زیبا و کاربر پسند
5.    گرافیکی  بودن پنل تنظیمات آن

طراحی قالب جوملا و مزایا :

1.    نصب آسان و محیط کاربری زیبا
2.    و جود افزونه های کاربردی و متعدد
3.    استفاده و یادگیری راحت
4.    قدرتمندی آن در مقایسه با سایر cms ها